Join SiXwishlist Community

Need help setting up and using some software on SiXwishlist? Ask for help here!
4 posts Page 1 of 1
Przeniosłem strone oparta na wordpress i w panelu jest opcja ktora pozwala zarządzać bezpieczeństwem ale czy to dotyczy tylko świeżych instalacji czy moge to właczyć dla przeniesionej strony. Nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić.
Tam masz przecież możliwość przeskanowania w poszukiwaniu stron utworzonych na bazie skryptu wordpress. Jak je znajdzie to otrzymujesz dostęp do dodatkowych opcji.
Już to rozpracowałem przynajmniej tak mi się wydaje i to całkiem fajnie działa! Pierwszy raz jestem na panelu plesk więc nie było łatwo bo przesiąkłem da ale teraz uważam ze panel da to bieda z nędzą.
Specjalna opcja bezpieczeństwa dla wordpress nie będzie dostępna ponieważ Plesk nie nadąża w przypadku aktualizacji samego wordpress. Jest to błąd ewidentnie techniczny ale przy bardzo dużej ilości stron generuje spore obciążenie dla serwerów. Użytkownicy naszych usług nie wykorzystywali tej opcji, ona po prostu sobie była i tym samym powodowała więcej problemów jak pożytku. Nie jesteśmy wstanie zmusić naszych klientów by sprawdzali logi systemowe usług i dbali o bezpieczeństwo stron internetowych a co dopiero by korzystali ze wszystkich możliwości jakie oferujemy w panelu Plesk.
4 posts Page 1 of 1